O mnie
Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu oraz Uniwersytetu Medycznego w Łodzi na Wydziale Farmacji, specjalność Kosmetologia.

W swoim fachu staram się być perfekcjonistką w każdym calu, a zawodu nie traktuję w kategoriach pracy, lecz pasji, która podparta została ukończeniem licznych praktyk, kursów i szkoleń. Swoje pierwsze szlify zdobywałam w gabinetach kosmetycznych w USA i Irlandii. Do dziś rozwijam swoje kwalifikacje i szkolę swój warsztat.

W kreowanie wizerunku angażuję całą siebie, swoją wiedzę i wyobraźnię.

Staram się sprostać każdemu wyzwaniu, nawet temu najtrudniejszemu. Pragnę urozmaicać swój warsztat pracy, poszukując niekonwencjonalnych rozwiązań i skutecznych metod. Podczas wykonywania zabiegu nie wystarczy sam kosmetyk, tak naprawdę liczy się olbrzymia wiedza i technika.
Cechuje mnie pełen profesjonalizm, kreatywność i ogromna determinacja.
Posiadam duszę artysty i doświadczenie, które pozwoliło mi zdobyć wielu wiernych klientów.

Jestem miłośniczką makijaży. Śledzę trendy, wykorzystuję własne życiowe "podglądanie", miksuję z rzeczywistością i pracuję całym tym potencjałem nad wyglądem modelki. Dodatkowo udzielam porad i uczę pasjonującej i dającej ogromne możliwości sztuki makijażu, tak, aby każda kobieta zawsze mogła osiągnąć to, co sobie wymarzy. Uważam, że w makijażu tak naprawdę nie ma żadnych reguł, są tylko pewne podpowiedzi, które warto znać. Czasami mam wrażenie, że kobieca uroda nie ma już przede mną wielu tajemnic.

Moją dewizą jest zmiana świata poprzez piękno... Jestem indywidualistką, jednak potrafię efektywnie wsłuchać się w potrzeby każdej osoby. Największym uznaniem dla mojej pracy jest uśmiech powracających klientów. Mam więc nadzieję, że w zaciszu mojego Atelier każdy Gość będzie czuł się wyjątkowo. Dołożę wszelkich starań, aby już od pierwszych chwil wizyta była niezwykłym doznaniem, samą przyjemnością i spełniała Państwa oczekiwania.

Za pośrednictwem tej strony pragnę zaprezentować małą cząstkę całości tego, co robię.

mgr kosmetologii Kamila Długokęcka