Dłonie moje do nich jak do światła lecą. O cyculki cacane, cyculki łechtliwe, wyście zwabiły palce do was przyciskania. Już Twe piersi złote w mych dłoniach ukryte, czyli … Dzień Łapania za Biust

Czwartek, 05 lipca – Dzień Łapania za Biust

 

 

Maleńczuk & Waglewski – Biust

 

Dzień Łapania za Biust

Kolejne kontrowersyjne święto nietypowe. Te dziwne i oryginalne święta jednych śmieszą, innych zniesmaczają ale na pewno nikomu nie szkodzą.

Myślę, że akurat to święto należy obchodzić jednak bardziej intymnie. Świętowanie go nie uchodzi w miejscach publicznych  (ze względu na obrazę moralności), za to jako zajęcie w podgrupach – jak najbardziej.

Zupełnie niechcący możemy bowiem być posądzeni o zachowania seksistowskie, lub jeszcze gorzej – o molestowanie seksualne. Dlatego Dzień Łapania za Biust w żadnym razie nie jest okazją do wcielania tej czynności w życie bez wyraźnej zgody posiadaczki biustu.

Dzień Łapania za Biust to święto typowo męskie, ale można wykorzystać go do przypomnienia o czymś bardzo ważnym dla zdrowia kobiet. O tym,  jak istotna w życiu każdej kobiety jest profilaktyka raka piersi.

Niech więc Dzień Łapania Za Biust będzie Dniem Profilaktyki Raka Piersi.

 

Łap za biust 2018 – akcja gotowanie Piotrkowska 217

 

 

Źródło:   Tytuł – fragmenty utworów: 1) Tomasz Kajetan Węgierski, panegiryk „Na piersi Wiktosi”  www.staropolska.pl;    2) Patryk Śmigiel „O piersiach Twoich” http://wpmt.pl;

Dodaj komentarz