Jaka tam misja, to regularna wojna, czyli … misja niszczy życie żołnierzom

Czwartek, 21 grudnia – Dzień Pamięci o Poległych na Misjach, Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek, Dzień Orgazmu

 

 Ennio Morricone;Yo-Yo Ma – Gabriel’s Oboe from The Mission

Dzień Pamięci o Poległych na Misjach

 

21 grudnia, 5 lat temu, Rzeczpospolita Polska straciła pięciu żołnierzy. Dzień ten stał się symbolem pamięci o poległych i zmarłych w misjach i operacjach wojskowych poza granicami państwa

To ważny dzień dla całych sił zbrojnych oraz dla całego społeczeństwa.

 

Światowy Dzień Pozdrawiania Brunetek

 

Swoje święto mają blondynki, więc i brunetki nie mogą być gorsze. Ciekawe tylko czy te pierwsze pozdrowią dzisiejsze „solenizantki”?

 

 

Dzień Orgazmu

 

Według Wikipedii –  „orgazm, szczytowanie to moment najsilniejszego podniecenia płciowego i towarzyszącego mu równie silnego uczucia rozkoszy, będący najczęściej celem lub zakończeniem stosunku płciowego, aktu masturbacji bądź innej formy zachowania seksualnego. Orgazmowi towarzyszy szereg charakterystycznych dla tego momentu reakcji fizjologicznych organizmu jak skurcze pochwy i dna macicy u kobiety czy wytrysk nasienia i skurcz moszny u mężczyzny. Bezpośrednim efektem orgazmu jest zaspokojenie seksualne objawiające się odprężeniem ciała, ustąpieniem przekrwienia organów płciowych i psychicznym uczuciem błogostanu oraz spełnienia emocjonalnego. U mężczyzn orgazm nie jest równoznaczny z wytryskiem nasienia, przy którym wcale nie musi dojść do orgazmu”.

Podejrzewam, że każdy z nas mógłby tu dodać coś bardziej ciekawego, czy pikantnego. A tu takie trociny …

Zdobywanie szczytów, jak się okazuje, to wyzwanie nie tylko podczas wypraw w Himalaje, ale również w pozycji leżącej. Święto orgazmu nie bez przyczyny zbiega się z przesileniem zimowym (Słońce góruje w zenicie) – pomysłodawcy obchodów tego dnia zachęcają do wyzwolenia „pokojowej energii jądrowej” poprzez globalny orgazm (oczywiście w zaciszu domowym), podczas którego powinny towarzyszyć myśli o światowym pokoju oczywiście.

 

 

Źródło:   https://pl.wikipedia.org;   https://www.kalbi.pl;  http://nonsensopedia.wikia.com;

Dodaj komentarz