By się dostać do pudełka, odkryć tajemnicę słodką, czyli … cukiereczek w bombonierce

Sobota, 2 września – Dzień Dużego Rozmiaru

 

Grzegorz Turnau i Basia Stepniak Wilk Bombonierka myfreemp3.vip .mp3

 

Duże jest piękne!

Mamy na to potwierdzenie, chociażby w ostatnich doniesieniach z rynku mody. Rubensowskie kształty wracają do łask. Modelki pulchne, tzw. plus size (od rozmiaru 42 w górę) często pozują w bieliźnie, a nawet nago. Ich ponętne kształty możemy podziwiać zarówno na wybiegu, jak i w akcji „Walka z anoreksją”. Czyżby chudość się przejadła?

Na wybiegach coraz częściej pojawiają się modelki plus size, a prestiżowy kalendarz Pirelli po raz pierwszy w historii zaprosił do sesji – Candice Huffine, modelkę o pełnych kształtach. Do tej pory Pirelli zawsze współpracował ze szczupłymi pięknościami o prawie idealnych wymiarach 90-60-90. Tymczasem wymiary modelki oscylują wokół wartości 96-83-110.

 

Czy duże jest piękne? Patrząc na zamieszczone w galerii zdjęcia kobiet – śmiało mówimy: tak!

 

Australijskie modelki plus size zanim osiągnęły sukces i pokochały swoje bujne kształty, borykały się z problemem samoakceptacji. Uważały, że są za grube, nieatrakcyjne i daleko im do współczesnego ideału piękna. Kiedy osiągnęły sukces, postanowiły podzielić się swoimi doświadczeniami. Pięć pań o kobiecych kształtach przekonuje w kampanii, że ich wartość nie zależy od rozmiaru ubrań, które noszą czy wagi.   Kampania zainicjowana została przez australijską modelkę Jessicę Vender Leahy. Oprócz Leahy są to: Olivia Langdon, Sophie Sheppard, Margaret Macpherson and Stefania Ferrario.   Project Woman KIND  ma namówić pulchniejsze dziewczyny, aby raz na zawsze wyzbyły się kompleksów i zaakceptowały swoje ciało.

 

 

 

Australijska modelka Jessica Vender Leahy wpadła na pomysł genialnej kampanii “Project Woman KIND”, która ma na celu pomóc zaakceptować puszystym dziewczynom swoje ciało.

 

 

 

Sophie Sheppard, to kolejna modelka, która pojawia się na blogu Puszyste XL o tematyce mody w rozmiarze plus-size. Modelkę można zobaczyć na różnych pokazach.

 

 

Fluvia Lacerda, seksowna Brazylijka, do niedawna pracowała w Nowym Jorku jako niania. Dziś robi na całym świecie karierę modelki Plus Size. Fluvia ma swoją własną kolumnę w jednym z brazylijskich magazynów i dodatkowo prowadzi blog, na którym można ją zobaczyć w prywatnym wydaniu. Angażuje się aktywnie w wiele kampanii uczących kobiety patrzeć pozytywnie na własne ciało.

 

Beth Ditto, amerykańska wokalistka zespołu Gossip, zdeklarowana feministka. Zaprojektowała ubrania dla marki Evans, które są dostępne w brytyjskich sklepach oraz przez Internet.  Dostała również propozycję zaprojektowania linii ubrań dla Topshopu, jednak odrzuciła ją, uznając, że rozmiarówka tej marki lekceważy klientki o bujniejszych kształtach.

 

Ashley Graham – amerykańska modelka która współpracuje z wieloma markami odzieży dla puszystych kobiet m.in. Lane Bryant czy Addition Elle. Wypuściła własną kolekcję bielizny XXL, która jest inspirowana książką “50 twarzy Greya”.

♥♥♥

Polki w rozmiarach XXL też są piękne i odważne, jak choćby Ewa Zakrzewska – jedna z uczestniczek pierwszej edycji  kulinarnego show, Hell’s Kitchen. Poza pasją do gotowania zajmuje się również modelingiem i robi to już od czterech lat.  Seksowna uczestniczka Hell’s Kitchen ma 170 cm wzrostu, 125 cm w biuście, 100 cm w talii i 127 cm w biodrach.

Ewa ma na swoim koncie wiele sukcesów, w tym pokazy mody, występ w teledysku do piosenki Augusta Projektu Warszawiak i udział w sesjach zdjęciowych do aktów. Ostatnio modelką zainteresowała się zagraniczna marka bieliźniarska, której produkty niebawem będzie reklamować.

 

To tylko niektóre „cukiereczki”. Wszyscy znamy kilka takich pięknych dziewcząt, pań, które niejeden z panów chciałby  najpierw zamknąć w pudełeczku bombonierki, a potem schrupać.

 

Tylko nie wolno nam zapominać o zdrowotnych aspektach tej słodkiej puszystości, więc najlepiej zachować i w tamtym i w tym przypadku – umiar!   😉

 

Źródło:    http://glamki.se.pl/news/seriale-i-programy-tv/odwazna-sesja-ewy-zakrzewskiej-z-hells-kitchen-tylko-dla-doroslych,37_13879.html?oid=67501#art_slideshow,     https://kobieta.onet.pl/moda/modelki-plus-size-duze-jest-piekne/j0k5t9,   http://natemat.pl/111483,modelka-plus-size-w-kalendarzu-pirelli-to-wlasnie-jest-sexy

Dodaj komentarz