Wiatr po uliczkach gdzieś hulał, biegła ze szczęścia pijana, obok niebieska koszula, czyli … adorowana …

Sobota, 13 stycznia – Dzień Wzajemnej Adoracji,Międzynarodowy Dzień Koszuli,

 

Dzień Wzajemnej Adoracji

 

Według Wikipedii adoracja to okazywanie komuś uwielbienia, zachwytu, podziwu, to przejawy czci, a towarzystwo wzajemnej adoracji to grupa osób popierających się nawzajem, prawiących sobie wzajemnie komplementy.

Korwin Mikke tym razem nie masakruje, lecz adoruje.

 

Dziś właśnie obchodzimy Dzień Wzajemnej Adoracji. To nietypowe święto powstało w czasach I wojny światowej, a jego celem było odwrócenie uwagi od walki na froncie. Wojna się skończyła, a Dzień Wzajemnej Adoracji pozostał. Adorujmy więc tych, na których nam zależy. Nie tylko dzisiaj, ale na co dzień. Warto dawać uwagę drugiej osobie, to zmienia relacje między ludźmi.

 

 

Międzynarodowy Dzień Koszuli

 

Koszula to najbardziej tradycyjna, a za razem uniwersalna część garderoby. Znana od wieków, pozwala wyglądać elegancko w każdej sytuacji bez względu na modę i panujące trendy. Jednak koszula to chyba jedna z najbardziej znienawidzonych i sprawiających najwięcej problemu w prasowaniu część garderoby. Jednym z najbardziej istotnych elementów są rękawy. W zależności od mody oraz zwyczajów terytorialnych prasuje się je z kantem lub bez. Niektórzy potrafią uprasować koszulę w 2 minuty!

 

Jak wyprasować koszulę w 2 min. – LAURASTAR

Dzisiaj, aby uczcić ten Dzień, warto nie tylko ją na siebie założyć ale kupić sobie nową!

 

 

Źródło:   http://wiersze.kobieta.pl „Niebieska koszula”;   http://sternapolska.pl;

Dodaj komentarz