Wierzy, że szczęśliwe dziewczyny to najpiękniejsze dziewczyny, wierzy, że jutro jest kolejny dzień i wierzy w cuda, czyli kobiecość w spódnicy …

Poniedziałek, 30 października – Światowy Dzień Spódnicy (Światowy Dzień Kobiecości), Święto Napojów Wyskokowych

 

 

Światowy Dzień Spódnicy – Światowy Dzień Kobiecości

 

Czarno Czarni – Nogi

 

Dzisiaj, czyli 30 października obchodzimy Światowy Dzień Spódnicy. To także Światowy Dzień Kobiecości, a kobiecość to nie tylko nogi do oglądania, jak chcą Czarno-Czarni.

Coraz mniej kobiet nosi spódnice. Niektóre nie mają zamiaru nigdy jej założyć, a niektóre tylko latem pozwalają sobie na odsłonięcie nóg. Powód jest prosty – wygoda. Spodnie pozwalają czuć się swobodnie, nie trzeba się martwić oczkiem w rajstopach, łatwo nimi zatuszować mankamenty figury.

Światowy Dzień Spódnicy przypomina nie tylko o tym, jak zmieniała się moda, obyczaje, ale także o tym, jak zmieniały się kobiety na przestrzeni lat.

Współcześnie pojmowana kobiecość to przede wszystkim świadomość własnej wartości, poczucie kontroli nad swoim życiem, decyzyjność w kwestii planów na przyszłość. Kobiety, zwłaszcza te młodsze, są też coraz bardziej świadome swojej seksualności i nie traktują jej jako czegoś krępującego. Seksualność kobiet przestaje być tematem „tabu”.

 

 

 

W związku ze spódnicami obserwujemy odwrotny trend, kobiety od nich odchodzą, natomiast zaczynają je adaptować na potrzeby mody mężczyźni.

Natomiast Szkoci nie mają dylematów czy i jaką spódnicę założyć  😉

 

 

 

Hetman – Pije Kuba do Jakuba

Święto Napojów Wyskokowych

Święto Napojów Wyskokowych możemy uznawać lub nie. Jedno jest pewne – warto spędzić miło czas w doborowym towarzystwie. Świętowania nigdy za wiele, zwłaszcza, że dzisiaj przypada również Święto Spódnicy czyli Święto Kobiecości – a to już jest szczególna okazja!

 Pamiętajmy tylko, że jutro jest kolejny dzień, ale może on już nie być taki wesoły …

 

 

 

 

Dodaj komentarz