Rok w pułapce lęku, czyli … czas zarazy i zatrzymania świata

Czwartek, 31 grudnia – ostatni dzień roku 2020

 

Za nami 365 dni – nadchodzi czas podsumowań.

Jakim był mijający rok 2020? Odznaczał się strachem: o zdrowie, o gospodarkę, a nawet politykę. Mieliśmy w tym roku skromne wymagania: spotkania, plany, wakacje… Nawet skromne święta – wszystko zostało zredukowane do niezbędnego minimum. Obostrzenia związane z pandemią wywołały gwałtowny spadek dostępności usług medycznych, podporządkowując wszystko covidowemu szaleństwu.

Wchodzimy w ten Nowy 2021 Rok pełni obaw przed tym wszystkim, co jeszcze szykuje nam wirus, rząd polski i rządy światowe.

Z okazji Nowego Roku, dobry obyczaj i tradycja nakazują składać życzenia. Życzę więc nam wszystkim w tym 2021 Roku – dużo zdrowia, życzliwości, optymizmu oraz rozsądku i rozwagi, by móc jakoś przetrwać nie tylko w zdrowiu fizycznym ale i psychicznym, do następnego – 2022. Bo przecież następny rok być musi!

 

 

Pamiętajcie również wszystkie swoje sukcesy z ostatnich 12 miesięcy – by móc je powtórzyć i wszystkie porażki – by móc ich uniknąć, a będzie dobrze!

Ściskam Was wszystkich wirtualnie, życząc rychłego powrotu do tak bardzo niedocenianej w przeszłości – NORMALNOŚCI!

 

*

 

Jak wyglądały te wyjątkowe, sylwestrowe dni w ubiegłych latach, możecie przeczytać:  (TUTAJ)  – o końcu roku 2017,  (TUTAJ)  – 2018, i   (TUTAJ)  – o 2019.

 

Dodaj komentarz